Breaking

Saturday, September 5, 2020

Turkz Grup: Yeni Bir Vizyon

 turkz grup


Selamlar sevgili okurlar,

Turkz.org an itibari ile yeni vizyonlarını tüm takipçilerine duyurup başka alanlara yönelme kararı aldıklarını ilettiler. Bununla beraber aktifliklerini artırıp daha da etkili adımlar atma yolunda ilerlediklerini belirttiler.

Gelişen ve değişen Hack forumlarından Turkz Grup, artık paylaşacak ‘Hack’ konuları bulamadıklarından olsa gerek crack alanına adım attılar. Zira istatistiklerine baktığımızda binlerce konu ve mesajlarının olduğunu görmekteyiz.

Öte yandan hack alanında gündem odaklı çalışma kararı alıp Sosyal Medya Hack alanına da ağırlık vereceklerini söylediler. Açıklamalarını aşağıya bırakıyoruz. Gayet net bir şekilde yeni vizyonlarını anlatmışlar.


Selamun Aleykum TurkZ Ailesi,


1 hafta önce kadar ufak bir revizyon kararı alarak bazı değişikliklere gittik. Bu değişiklikler ile beraber aktifliğimizin ve forum içi etkinliğin artırılmasını sağlamak, daha yararlı işler ile forumu bugünkü gibi dipdiri ayakta tutmak yegane amacımız halini aldı.


Artık son yıllar da popularitesi artmış 'Crack' alanına yöneliyoruz. TurkZ Yeraltı Dünyası adlı kategori ile beraber Crack adına ne varsa paylaşım yapacağız. Crack araçları, combolist, proxy, hesap paylaşımı, web script, web tema; yani warez alanlarında dilediğiniz gibi geniş bir alanda konular açabilirsiniz.


Crack işinde kendine güvenen herkesi bu alanlara bekliyoruz. Ayrıyeten sadece ve sadece crack işiyle uğraşacak arkadaşlara; ayrı bir rütbelendirme ve yetkilendirme yapacağız.


Diğer bir husus ise hack alanında sadece 'gündem' odaklı çalışıp nokta atışları gerçekleştireceğiz. Yakın zaman da malum odaklara ve genel itibari ile malum ülkelere biz de gereken ve üstümüze düşen cevabı vereceğiz.


Hack alanında sadece 'web siteleri' ile de kalmayıp artık 'Sosyal Medya' üzerine de yoğunlaşacağız. SM timini vizyonu çerçevesinde ilgili hedeflere yöneltip operasyonlara başlıyoruz. Ayrıyeten Sosyal Medya için alımlar devam etmekte olup dileyen herkes katılım gösterebilir.


Esenlikle Kalın.

TurkZ Yönetimi.
Turkz Grup: Yeni Bir Vizyon

No comments:

Post a Comment